Opis posla

Terenski tehničar za mrežne komponente (m/ž)

Šibenik, Hrvatska // Puno radno vrijeme

Vaše odgovornosti:

  • Prvi posjet novim lokacijama (Site Survey)
  • Planiranje, instalacija, te konfiguracija mrežnih komponenti (Cisco Meraki, Ruckus,
    Aruba i sl.)
  • Održavanje i rješavanje problema na lokaciji
  • Koordinacija s internim i vanjskim odjelima
  • Vođenje dokumentacije

Što očekujemo:

  • Osnovno poznavanje IP protokola
  • Odgovoran i profesionalan pristup radu
  • Dobro poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Važeća vozačka dozvola B kategorije
  • Visok stupanj samostalnosti, te spremnost na rad i putovanje unutar Europe i diljem
    svijeta (100%)

Vaše prednosti:

  • Entuzijazam za teme poput IP, VoIP, Wi-Fi, IPTV, IoT i sl.
  • Posjedovanje certifikata iz IT područja
  • Tehničko, telekomunikacijsko, računalno ili elektro usmjerenje

Što nudimo:

  • Međunarodno radno iskustvo u inovativnoj, rastućoj tvrtki
  • Odlična primanja, u skladu s izvršenim poslom
  • Rad u sjajnom timskom okruženju
  • 30 dana godišnjeg odmora
Kontakt Anita

Radujemo se Vašoj prijavi.

Anita Privara

General Manager Croatia

Kontakt poštom